turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Rezerwacja Online

4 pory roku

Zapraszamy do Wellness Galanty Łogródecka zawsze. Niezależnie od wieku i pory roku. Bez względu na warunki atmosferyczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

WIOSNA

Wiosna to ta piękna pora roku, w której przyroda budzi się do życia. Słońce jest coraz wyżej, rozkwitają kwiaty, zwierzęta budzą się z zimowego snu. Można relaksować się w beczce z ciepłą wodą i obserwować pięknie rozwijające się liście drzew i krzewów, na których pająki plotą pierwsze pajęczyny. Można czerpać z mikroelementów znajdujących się w chacie solnej, jednocześnie słuchając pięknych, melodyjnych dźwięków, śpiewów, treli, które zwiastują wiosnę. Zakwita wdzięcznie leszczyna, przebijają się zawilce i krokusy. W maju pobliskie łaki przykrywa dywan z mleczów, a w lesie pojawiają się konwalie. Czyste i rześkie powietrze zachęca do odprężenia w Strefie SPA.
 

LATO

Latem można schować się pod dachem przed natarczywymi promieniami słońca. Zanużenie w zimnej beczce przynosi ulgę. czeka nas mnóstwo atrakcji i imprez w regionie świętokrzyskim – święta, festiwale, turnieje. Przyjemnie jest powłóczyć się po ciekawych miejscach pod gołym niebem, a tych jest bez liku.
Po dniu pełnym wrażeń warto zrelaksować się w Wellness Galanty Łogródecku ciesząc oczy cudnymi widokami.
 

JESIEŃ

Jesienią Góry Świętokrzyskie mienią się tysiącem barw. To piękny czas, gdyż można spacerować po lesie i delektować się urokami przyrody. Można zbierać grzyby – prawdziwków i kozaków pełen kosz zamknąć szczelnie w pudełku i wyciągać powoli na wspomnienie pięknej polskiej jesieni. Można wybrać się na przejażdżkę rowerową, albo pieszo, korzystając z ostatnich dłuższych dni, wspiąć się na któryś z pagórków świętokrzyskich. Można też zaszyć się w Wellness Galanty Łogródecku i cieszyć się ostatnimi ciepłymi promieniami słońca w tym roku relaksując się w balii z ciepłą wodą...
 

ZIMA

W Wellness Galantym Łogródecku można biegać po śniegu w samym ręczniku i wcale nie będzie zimno, jeśli wcześniej zażyje się uroków ruskiej bani (zalecamy założenie klapek i czapki). Można otulić się wodą parującą z gorącej balii i wdychać czyste, rześkie powietrze. Góry Świętokrzyskie to miejsce  idealne do wypoczynku dla osób nielubiących gwaru, zgiełku i hałasu. I wiele niezapomnianych widoków...  

W Wellness Galantym Łogródecku każdy znajdzie coś dla siebie: odpoczynek, relaks, odprężęnie, radość z wspólnych chwil. Zapraszamy!

UE Logo