turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Rezerwacja Online

Gorąca Beczka

Kąpiel na świeżym powietrzu przez cały rok

Beczka z podgrzewaną wodą umożliwia kąpiel na świeżym powietrzu – niezależnie od pory roku. W dzień czy w nocy, w zimie czy w lecie – bez względu na aurę, możemy poddać swoje ciało relaksującemu działaniu wody i wygrzać je w gorącej parze. Nawet deszcz nie przeszkodzi w kąpieli, gdyż nad beczką znajduje się zadaszenie! Taka kąpiel to doskonała forma wypoczynku z rodziną, zabawy z przyjaciółmi i romantycznego wieczoru we dwoje.
 
Kąpiel w drewnianej beczce połączonej z piecem opalanym drewnem jest odprężającym i zdrowotnym rytuałem. Czerpiąc z niej przyjemność, możemy równocześnie zadbać o zdrowie, bo odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł i hartuje ciało. W beczce pełnej rozgrzanej do wysokiej temperatury wody, odpoczywamy na przeznaczonych do tego ławeczkach. Należy zadbać o to, aby serce znajdowało się ponad taflą wody.
 
Nasza beczka umiejscowiona jest w niesamowitej scenerii – z każdej strony można podziwiać przyrodę. O każdej porze roku taka kąpiel sprawia przyjemność – i w letnią noc i w jesienny poranek. Ale chyba największych doznań dostarcza zimą, gdy trzaskający mróz spowija okoliczne pola i wzgórza, kłębią się wokół zaspy śnieżne, a my siedzimy w gorącej, relaksującej kąpieli.

 

Dech zaparło – kąpiel w Gorącej beczce

Relaksująca gorąca kąpiel na świeżym powietrzu pod dachem drewnianej altany – niezależnie od pory roku i pory dnia. Widok na świętokrzyskie pola i lasy, odgłosy puszczy jodłowej to idealne warunki do wspólnego relaksu
– rodzinnie, wśród przyjaciół, romantycznie we Dwoje. Odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł i hartuje ciało.


 

UE Logo