turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Rezerwacja Online

Dojazd

WELLNESS GALANTY ŁOGRÓDECEK:
N: 50° 49’ 13” E: 21° 01’ 11”


JEŻELI JEDZIECIE PAŃSTWO Z KIELC – proszę kierować się na Lublin/Rzeszów (DK 74). Po przejechaniu 27 km dojeżdża się do miejscowości Lechów. Gdy skończą się zabudowania przy głównej drodze, należy skręcić w lewo (za przejściem dla pieszych), znak: Bartoszowiny 5 (droga prostopadła do DK 74). Po 2 km, gdy minie się przystanek i wjedzie na wzniesienie, trzeba skręcić w lewo w asfaltową drogę i po prawej stronie szukać miotły – dużej rodzinnej miotły Carownicy! Drugą bramą wjeżdża się do Wellness Galanty Łogródecka.


 

Jeżeli jedziecie Państwo od Opatowa

na rondzie w Łagowie proszę kierować się na Kielce (DK 74). Po przejechaniu 6 km, w  miejscowości Lechów, należy skręcić w prawo (przed przejściem dla pieszych), znak: Bartoszowiny 5 (droga prostopadła do DK 74). Po 2 km, gdy minie się przystanek i wjedzie na wzniesienie, trzeba skręcić w lewo w asfaltową drogę i po prawej stronie szukać miotły – dużej rodzinnej miotły Carownicy! Drugą bramą wjeżdża się do Wellness Galanty Łogródecka.

Jeżeli jedziecie Państwo od Nowej Słupi

na rondzie proszę kierować się na Kielce (DK 74). Po dojechaniu do Bartoszowin (4 km od ronda), należy skręcić w lewo, w kierunku na Lechów. Po 2,5 km, gdy wyjedzie się z lasu i wjedzie na górkę, po prawej stronie będzie widać zabudowania Siedliska. Trzeba skręcić w prawo, w asfaltową drogę, i po prawej stronie szukać miotły – dużej rodzinnej miotły Carownicy! Drugą bramą wjeżdża się do Wellness Galanty Łogródecka.

W przypadku problemów, niezależnie od pory dnia – proszę dzwonić: 606 215 028 (Magda) lub 507 048 678 (Paweł).

UE Logo