turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Rezerwacja Online

Rasul

Sekret zabiegu Rasul polega na grze żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Ceremonia RASUL ta dostarcza wyjątkowych doznań. Zabieg działa rozgrzewająco, korzystnie wpływa na samopoczucie, pielęgnuje skórę. Naturalne błota oczyszczają, pomagają usunąć toksyny z organizmu i delikatnie złuszczają naskórek. Rasul to kabina parowa dla dwojga, w której samodzielnie nakłada się peelingujące glinki lub nawilżający okład z mleka koziego i miodu. Do pielęgnacji wykorzystujemy preparaty najlepszej jakości, które nadają skórze miękkość i elastyczność. Podwyższona temperatura i unosząca się wokół para potęgują rozgrzewanie ciała. Ceremoniał zamyka tropikalny deszcz, który obmywa ciało z wmasowanych substancji.
 

Strasecnie silny – peeling solno-olejowy w kabinie parowej Rasul

Atlantycka sól morska – bogata w mikroelementy, bez żadnych chemicznych dodatków. W połączeniu z pielęgnacyjnymi olejami marki Kurland złuszcza naskórek widocznie poprawiając wygląd skóry i wpływa na poprawę krążenia. Aromatyczny peeling pobudza detoksykację i metabolizm, pomaga w leczeniu trądziku i redukcji cellulitu. Daje uczucie odświeżenia.
 

Kiej rosom – kolorowy rytuał Rasul

Zmysłowa gra żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, podgrzewane fotele, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka i niezliczona ilość „gwiazd”
nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała gotowa na przyjęcie odżywczych kremów, olejów
i masek … zrelaksowany umysł. Zabieg polecany dla par.

 

Kiej rosom de LUX – kolorowy rytuał Rasul z peelingiem solnym

Zmysłowa gra żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, aromatyczny peeling solny, podgrzewane fotele, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka
i niezliczona ilość „gwiazd” nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Wzajemny aromatyczny peeling solny oraz olejowy masaż – niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – wygładzona, oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała … zrelaksowany umysł. Zabieg polecany dla par.

 

Strzały pierzaste – piankowy rytuał w kabinie Rasul

Mięciutka pianka z delikatnych płatków wysokiej jakości mydła z oliwą z oliwek firmy Kurland w połączeniu ze zmysłową grą żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul to namiastka orientalnej tradycji Hamam. W towarzystwie bliskiej osoby, niczym w czasach dzieciństwa, możemy beztrosko zanurzyć się w ogromnej ilości piany – jakby w chmurach. Ciało poddawane jest jej łagodnemu i dobroczynnemu dotykowi. Zabieg korzystnie wpływa na jego oczyszczenie, poprawia ukrwienie, nadając skórze świeżość. Doskonale wpływa na likwidację zakwasów po wysiłku sportowym. Wzajemny olejowy masaż będzie dopełnieniem relaksu.

 

UE Logo