turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Rezerwacja Online

Zabiegi SPA

KAPSUŁA SPA

Ciepło, woda, masaż wibracyjny, światło i dźwięk – pielęgnując ciało, przyczyniają się również do zachowania wewnętrznej harmonii. Kapsuła łączy w sobie zadania typowej sauny na podczerwień, sauny parowej, jednocześnie oferując dodatkowe usługi w postaci koloroterapii, muzykoterapii, aromaterapii, masażu wibracyjnego oraz szerokiej oferty masaży wodnych w postaci prysznicy Vichy, szkockich, mgiełki wodnej z preparatami witaminowymi oraz biczy wodnych tylnej części ciała. W kapsule możemy skorzystać z oferty jednego z 10 wbudowanych programów, który wybieramy jednym naciśnięciem przycisku lub utworzyć własny program. W pełni regulowane dysze poddają masażowi każdy centymetr ciała. Kapsuła SPA zapewnia wyjątkowy i orzeźwiający prysznic. Posiada bicze wodne na ramiona, kręgosłup, pośladki, zewnętrzne strony ud i łydki. Zapewnia również utrzymanie stałej temperatury wody, fantastyczny masaż i emisję aromatu, a koloroterapia LED wzmaga niezapomniane doznania.   
 

Poturbaceni – masaż na łóżku wodnym

Odpręż się i rozluźnij … Suchy wodny masaż to połączenie zalet wellness ze sprawdzonymi technikami terapeutycznymi. Masujące ogrzane strumienie wody działają odprężająco i rozluźniająco, pozwalają na regenerację sił. Towarzyszące leżakowaniu muzykoterapia i koloroterapia sprawiają, że to relaks nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Łóżko wodne to propozycja, dzięki której odzyskasz radość życia, usprawnisz funkcjonowanie organizmu i złagodzisz dolegliwości bólowe. Z masażu mogą korzystać dzieci.
 

Latarniom świetlistom – kąpiel aromaterapeutyczna z hydromasażem i koloroterapią

Głęboki relaks i odprężenie … istny błogostan. Ciepła kąpiel w wannie z bąbelkami, kojąca zmysły moc aromatów i kolorów, pozwalają szybko wyeliminować poczucie zmęczenia i poprawić nastrój. Wodny masaż świetnie wpływa na naszą skórę – wygładza ją i rozpromienia. Z kąpieli mogą korzystać dzieci.
 

UE Logo